wtorek, października 17, 2023

To już 8 urodziny bloga Di bloguje!


Prawie przegapiłabym ten wyjątkowy dzień, od którego zaczęło się moje blogowanie! To właśnie 17 października 2017 roku założyłam bloga. Doskonale pamiętam swoje nieporadne początki i może nie uwierzycie, ale były również łzy. Przez te 8 lat wiele się u mnie zmieniło. Było sporo zarówno bardzo smutnych, jak też tych najpiękniejszych momentów w moim życiu. W chwilach słabości miałam różne myśli, ale naprawdę jestem dumna, że nie dałam sobie spokoju z blogowaniem. Dziękuję bardzo Wam za Waszą obecność!
 

Historia bloga


Jeśli chcecie przeczytać o tym jak zaczęło się moje pisanie i ile mnie to kosztowało oraz co dzięki niemu zyskałam, to zapraszam do posta sprzed roku, w którym wszystko dokładnie opisałam. Jego treść znajdziecie tu - klik.

To już 8 lat!


Przez 8 lat opublikowałam 2421 postów, pod którymi jest ponad 18 tysięcy komentarzy. Moją stronę odwiedziło ponad 10 310 870 osób, za co dziękuję. Moje przepisy i teksty były zamieszczane na liczących się stronach oraz w wielu magazynach i dzięki nim miałam możliwość zdobycia mnóstwa cennych nagród oraz co ważne - poznania ludzi, bardzo ważnych osób.
 
Pamiętajcie, że zawsze odpisuję na każdą wiadomość, więc w razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało. Blogowanie jest moją pasją, której poświęciłam swój czas prywatny oraz pieniądze. Nigdy tego nie żałowałam i nie żałuję. Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć moją twórczość, może postawić mi wirtualną kawę. Będzie mi miło i poczuję się bardziej doceniona. Wystarczy kliknąć w baner poniżej. 

 
Pozdrawiam Was cieplutko - Diana.
 

Zapraszam również na mój:


17 komentarzy:

 1. Jak pięknie! Cudowna rocznica! Życzę ci dużo wytrwałości!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie i życzę Ci wielu udanych lat blogowania i wiernych czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje. Życzę wielu kolejnych wspaniałych rocznic i urodzin bloga!

  OdpowiedzUsuń
 5. o WoW już tyle lat w blogosferze, piękny staż! Wszystkiego co cudne życzę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój blog obchodził 8 urodziny, a ja 32... masakra :P Życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie. Miłego dalszego blogowania. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana wszystkiego najlepszego z okazji takiej zacnej rocznicy! Jesteś dla nas ogromną inspirują! Samych sukcesów w dalszym blogowaniu Ci życzę 🏵️🌹🌷🥰

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger