czwartek, stycznia 25, 2024

LEGO Friends Pokój Aliyi - recenzja


Dziś kolejna recenzja klocków z serii LEGO Friends, które dostarczają niezwykłej frajdy dla małych i dużych miłośników kreatywnego budowania oraz fascynujących detali. Zestaw Pokój Aliyi to prawdziwa perełka tej serii. Pozwólcie, że przedstawię Wam kilka powodów, dla których zdecydowanie warto po niego sięgnąć. 


Pokój Aliyi 41740


Projekt pokoju jest absolutnie uroczy. Kolorowe ściany, stylowe meble i liczne dodatki nadają mu przytulnego charakteru, który przyciągnie uwagę młodych konstruktorów. Wszystko zostało idealnie przemyślane, a detale dopracowane w każdym calu. Ukończony model posiada 8 cm wysokości, 13 cm szerokości oraz 10 cm głębokości i co zasługuje na uwagę, to nie brakuje w nim elementów 3D. Cały zestaw jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także bardzo angażuje podczas budowania i późniejszej zabawy.

 
W zestawie znajdują się dwie postacie: Aliya oraz Paisley. Każda z laleczek posiada swoje unikalne cechy i styl. Elementy ubioru oraz fryzury są bardzo starannie wykonane. Dzięki figurkom dzieci mogą wcielać się w różne role i tworzyć własne historie, co jest dodatkowym atutem dla zestawów klocków LEGO Friends.
 

W pokoju Aliyi znajdują się liczne akcesoria oraz przedmioty codziennego użytku. To świetny sposób na rozwijanie wyobraźni poprzez udawanie różnych sytuacji i tworzenie własnych opowieści. Dzieci uwielbiają takie detale, które pozwalają im na pełniejsze zanurzenie się w świecie, który samodzielnie konstruują.
 


Przyznam szczerze, że pokój Aliyi moja córka sama zbudowała i widziałam, że było to zajęcie nie tylko przyjemne, ale też bardzo edukacyjne. Proces składania klocków rozwija zdolności manualne i kreatywność dziecka. Ponadto instrukcje są klarowne i łatwe do zrozumienia, co sprawia, że dziecko praktycznie w każdym wielu może cieszyć się zabawą tworząc coś własnymi rączkami.


Pokój Aliyi z serii LEGO Friends to nie tylko zestaw do zabawy, ale również inspirujący element kreatywnego rozwoju dziecka. Z przyjemnością mogę polecić ten komplet wszystkim rodzicom, którzy poszukują atrakcyjnego, bezpiecznego i rozwijającego zestawu klocków dla swoich dzieci. Jestem pewna, że z pewnością dostarczy wiele godzin radości oraz twórczej zabawy. Zestaw ten aktualnie jest do zakupienia na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl.

Wpis w ramach współpracy/testowania produktów.

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger