niedziela, czerwca 26, 2022

Jego Głosem. Seria arabska Beaty Majewskiej - recenzja

Jego Głosem. Seria arabska Beata Majewska

"Jego głosem", czyli czwarty i zarazem ostatni tom Serii arabskiej autorstwa Beaty Majewskiej. To bardzo wciągająca oraz lekka powieść, która dostarcza wielu emocji. Nie zabraknie w niej humoru, smutku i radości. Wraz z bohaterami każda czytelniczka z pewnością przeżyje całą gamę uczuć. To książka, która nie pozwala się nudzić!


Izabella i Omar


Iza w końcu miała być szczęśliwa. Miała, ale na jej drodze ponownie pojawił się Omar, książę arabski, który w przeszłości bardzo skrzywdził kobietę. Tylko po co? Co on może chcieć i czy Izabella powinna się bać? Okazało się, że mężczyzna zmienił w sobie bardzo wiele oraz zrozumiał mnóstwo rzeczy, ale czy ta przemiana może wszystko usprawiedliwić? Od początku serii bohaterzy przeszli ogromną metamorfozę, dzięki czemu cała historia była nieprzewidywalna i nie nudziła. Dodam, że dla mnie osobiście zachowanie Omara było niezrozumiałe i dopiero ta cześć otworzyła moje oczy na wiele aspektów. W końcu wszystko zrozumiałam.

Jego Głosem. Seria arabska Beaty Majewskiej - recenzja

Jego głosem


Perypetie bohaterów w książce są opowiedziane również jego głosem, dlatego też możemy poznać wersję obu stron i tym samy nie osądzać żadnego z bohaterów. 

Seria arabska


Dawno nie przeczytałam całej serii książek, bo często jest tak, że już się zrażam do niej po przebrnięciu przez pierwszą część. Tym razem było inaczej, mimo że wiecie, iż bardziej wolę emocjonujące thrillery. Niekoniecznie jestem też miłośniczką kultury arabskiej, ale przyznam szczerze, że bardzo mile spędziłam czas z książkami Braty Majewskiej. Myślałam, że będą to lekkie książki do oderwania się od szarej rzeczywistości i nie sądziłam, że oprócz tego dostarczą mi wielu chwil z całym wachlarzem różnych uczuć. Z pewnością poszukam kolejnych nowości autorki, a tymczasem dziękuję Księgarni Tania Książka za kolejną pozycję do moje domowej biblioteczki.
 
Jego Głosem. Seria arabska Beaty Majewskiej - recenzja

Dane o książce:


 • Autor: Beata Majewska
 • Liczba stron: 448
 • Oprawa: miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Wydawnictwo: Miraż
 
Jego Głosem. Seria arabska Beaty Majewskiej - recenzja

3 komentarze:

 1. Do tej pory przeczytałam pierwszy tom i mocno mnie wciągnął. Kolejne części mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. To również nie moja tematyka, ale skoro mówisz, że warto...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger