sobota, sierpnia 29, 2020

Współpraca

Bloga prowadzę regularnie od 17 października 2015 roku. Najpierw funkcjonował pod nazwą Di bloguje, a od 3 marca 2018 roku nazwa brzmi Di bloguje.
 
Moje blogowe wpisy udostępniam na facebookowym fanpage, Instagramie, Twitterze, Pintereście oraz w wielu facebookowych grupach. Prowadzę również konto na Tik Toku.
 

Z chęcią nawiążę współpracę dotyczącą:

 • reklam
 • testowania i recenzji produktów
 • lokowania produktów
 • organizacji konkursów 
 • udziału w wydarzeniach 
 • tekstów autorskich i gościnnych
 
Jestem także otwarta na wszelkie propozycje i zapewniam, że zawsze przykładam się do każdej współpracy. Nawet zdarzenia losowe nie są w stanie mi przeszkodzić w wywiązaniu się jakiegokolwiek zobowiązania.
 
"Kontakt bardzo szybki, ciekawe pomysły, szybka realizacja projektu. Serdecznie polecam współpracę."
 
"Dobrze rozpoczęta współpraca! Autorka z zaangażowaniem i świeżością podjęła herbaciany temat :) Na uznanie zasługuje sympatyczny kontakt i bardzo szybka publikacja postów. Rzetelna i warta polecenia blogerka! Życzymy dalszego rozwoju bloga!" 
 
"Gorąco polecamy współpracę z Autorką bloga. Systematyczny i sympatyczny kontakt, sprawna publikacja postów, a przede wszystkim entuzjazm do gotowania i blogowania to obszary, jakie nas ujęły w czasie dotychczasowej współpracy. Życzymy dalszego rozwoju bloga."
 
"Chcielibyśmy każdemu życzyć takiej współpracy, ale czy można życzyć współpracy? Na pewno można polecić współpracę z Di bloguje. Pomysły na przepisy są kreatywne i łatwe do przygotowania w każdej kuchni. Di bloguje to także łatwy kontakt, szybkie wpisy z pięknymi zdjęciami i niesłychana pracowitość. Jest to na pewno osoba której warto zaufać."
 
 

Kontakt: jdiana@onet.eu z tytułem: Współpraca.


Istnieje możliwość zaprezentowania się na blogu, Fanpage (ponad 20 000 obserwatorów), Instagramie (ponad 3 300 obserwatorów, konto publiczne) oraz rozwijającym się Tik Toku.
 
 
 
Pozdrawiam,
Di bloguje, Diana


Moje przepisy zamieszczane są w różnych gazetach i serwisach, a także na portalu Wirtualna Polska w dziale WP kuchnia.
 

2 komentarze:

 1. Cześć!
  Choć nie jest to standardowa oferta współpracy to pragnę zaprosić Cię do Centralnej Kartoteki. Zrzeszamy różne blogi z blogosfery, dajemy możliwość promowania bloga oraz nowych wpisów nie tylko w domenie Blogspot, ale także na Instagramie.

  W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na:
  CK
  Instagram

  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger