sobota, kwietnia 06, 2024

LEGO Creator 3 w 1 Wrotka w stylu retro - recenzja


Jeśli uwielbiacie klocki LEGO oraz z sentymentem wspominacie styl retro, to mam dla Was prawdziwą perełkę! LEGO Creator Wrotka w stylu retro, bo o tym zestawie dziś będę pisała, to nie tylko klocki, ale coś więcej. To trójwymiarowa podróż w czasie, która oferuje nie jedną, a aż trzy ikoniczne symbole w stylu retro: wrotkę, deskorolkę oraz boomboxa. Kto z Was pamięta tamte czasy?


Wrotka

 
Rozpoczynając budowanie wrotki przenosimy się w świat błyskających neonów i pulsującego życia ulicznego. Każdy element odzwierciedla autentyczny wygląd buta na kółkach. Różowe, ruchome kółka, hamulec, żółte sznurówki oraz mnóstwo kolorowych elementów robi wrażenie, prawda?
Jednak to tylko początek!
 

Deskorolka

 
Z klocków może powstać również jeżdżąca deskorolka, która otwiera zupełnie nowy świat przygody. Zestaw zaskakuje swoją elastycznością i pozwala na powstanie  dynamicznych linii oraz stylowych akcentów. To coś jak powrót do czasów, gdy ulice były pełne spragnionych przygód deskorolkarzy!
 

Boombox


Na tym także zabawa się nie kończy, ponieważ z klocków LEGO może powstać dodatkowo boombox z antenką. Boombox w stylu retro nie tylko zachwyca swoją formą, ale również dzięki naszej wyobraźni przenosi do złotych lat muzyki.


Ikony w stylu retro

 
Cały proces budowania wspomnianych przedmiotów jest niczym podróż do przyszłości, gdzie wspomnienia stają się rzeczywistością. Instrukcje są przejrzyste, a klocki jak zawsze doskonale do siebie pasują. Zresztą od dawna wiadomo, że klocki LEGO są równoznaczne z najlepszą jakością i dobrą zabawą. Dodatkowo koncepcja 3 w 1 sprawia, że możliwości budowania są niemal nieograniczone.

 
Zestaw jest dedykowany osobom powyżej 8 roku życia, ale moja prawie 7 latka sama z nim sobie świetnie poradziła. Przyznam szczerze, że chciałam jej odrobinę pomóc i z wielką ciekawością przyglądałam się budowlom, które przywołały mi piękne wspomnienia z dzieciństwa.
 
 
Opisany przeze mnie zestaw z serii LEGO Creator to coś więcej niż komplet 342 klocków. Uważam, że to również skarb dla miłośników minionych lat. Trójwymiarowa podróż w czasie wzbudza nostalgiczne uczucia i inspiruje do tworzenia własnych historii. Zaś dla dzieci to wielka frajda ze składania kolorowych klocków i poznawanie przedmiotów, które były bliskie ich rodzicom. Zestaw ten jest do nabycia na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl
 
Post w ramach współpracy/testowania produktów. Samodzielnie wybrałam ten zestaw opisania. 

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger