wtorek, grudnia 19, 2023

LEGO Friends Pokój Leo - recenzja


Dziś chciałabym podzielić się z Wami moją recenzją na temat zestawu LEGO Friends Pokój Leo. Jest to kolejny znakomity produkt LEGO, który zachwyca nie tylko atrakcyjnym designem, ale także bogactwem detali i kreatywnością. Nie wiem czy bardziej przypadł do gustu dla mnie, czy mojej córce. Już wiem, że musimy zebrać do kolekcji resztę zestawów z pokojami przyjaciół.
 

LEGO Friends Pokój Leo 41754

 
Kolorowe elementy, różnorodne kształty i precyzyjna instrukcja sprawiają, że zestaw jest niezwykle przyjemny w składaniu zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów klocków LEGO. W pudełku znajduje się wszystko, co jest potrzebne do stworzenia uroczego pokoju Leo, który zorganizował w nim studiu do nagrywania filmów na swój profil kulinarny.


Sam pokój jest urządzony w stylu, który idealnie pasuje do charakteru postaci. Nie zabraknie w nim wielu detali odzwierciedlających zainteresowania bohatera. Każdy element został starannie zaprojektowany, co sprawia, że pomieszczenia nabiera naprawdę realistycznego charakteru oraz staje się prawdziwym miejscem akcji dla miłośników LEGO Friends


Oprócz postaci Leo w zestawie znajduje się figurka Olly'ego, czyli pomocnika Lea i eksperta w nagrywaniu filmów.


Jednym z najbardziej intrygujących aspektów tego zestawu są dodatkowe akcesoria. Mam tu na myśli nie tylko klasyczne elementy jak łóżko czy inne meble, ale także ciekawe dodatki, które pozwalają na rozwijanie wyobraźni podczas zabawy. Klocki LEGO z serii Friends zawsze zachęcają do kreatywności, a ten zestaw z pewnością nie jest wyjątkiem! Spójrzcie na te detale!
 
 
 
 
 

 
Składanie zestawu nie sprawia jakiejkolwiek trudności, więc nawet młodsi konstruktorzy dadzą sobie z nim radę. Dołączona instrukcja jest klarowna oraz łatwa do zrozumienia. Cały proces budowania to doskonała okazja do wspólnej zabawy i spędzenia czasu z rodziną. Moja córka samodzielnie złożyła cały komplet i szczerze przyznam, że bardzo chciałam jej pomóc. Wszystkie te detale były takie urocze. Natalia pozwoliła mi chociaż na przekładanie stron w instrukcji.
 

Złożony zestaw posiada 7 cm wysokości, 14 cm szerokości i 10 cm głębokości. 

Zestaw dla chłopców i dziewczynek!


W podsumowaniu chciałam napisać, że zestaw LEGO Friends Pokój Leo jest rewelacyjny i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom serii Friends, jak i miłośnikom kreatywnej zabawy. Klocki oferują satysfakcję z tworzenia pokoju oraz długotrwałą radość i interaktywnej zabawy w pięknie zaprojektowanym pomieszczeniu. To także doskonały prezent dla małych konstruktorów i pasjonatów świata LEGO niezależnie od płci.
 

Na stronie księgarni TaniaKsiązka.pl jest aktualnie promocja na ten komplet, jak również na wiele innych z serii LEGO Friends
 
Wpis w ramach współpracy z księgarnią Tania Książka. Zestaw do recenzji był samodzielnie wybierany.

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger