niedziela, listopada 26, 2023

LEGO Friends Furgonetka ratunkowa dla psów - recenzja

 
Dużymi krokami zbliżają się święta i w związku z tym warto już pomyśleć o prezentach od Świętego Mikołaja. Klocki LEGO uwielbia chyba każde dziecko, ale ich zestawów jest tyle, że ciężko wybrać ten konkretny. Spróbuję Wam trochę pomóc i w tym oraz kolejnych wpisach zaprezentuję kilka kompletów, które przypadły do gustu zarówno mi, jak i mojej 6-letniej córce. Dziś będzie idealna propozycja dla małych konstruktorów lubiących zwierzęta. Furgonetka ratunkowa dla psów to kreatywny zestaw z serii LEGO Friends, który przyciąga uwagę zarówno miłośników klocków, jak i przygód członków tej uroczej paczki przyjaciół. Naprawdę warto zwrócić na niego uwagę. Dlaczego? Przeczytajcie dalszą część posta.


LEGO Friends Furgonetka ratunkowa dla psów 41741

 
Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że ten zestaw jest nie tylko interesujący, ale także pełen detali. Każdy element ma swoje miejsce oraz znaczenie. Furgonetka ratunkowa dla psów jest świetnie wykonana, co jest normą w przypadku oryginalnych klocków LEGO, a jej kolorowy design jest charakterystyczny dla całej tej serii.
 

Duża ilość dodatków, takich jak np. zwierzak, wózek i karma dla psa, kupa, mydło, szczotka do sierści dodaje realizmu i stymuluje kreatywność dzieci. Nawet twarz Novy ze smutnej można zmienić na wesołą.

 
Sam proces budowy jest niezwykle przyjemny i dostosowany do różnych grup wiekowych. Instrukcje są jasne i łatwe do zrozumienia, co sprawia, że nawet młodsze dzieci mogą cieszyć się konstruowaniem własnej furgonetki ratunkowej. Starsze dzieci również będą miały ogromną frajdę z dopracowywania detali oraz dodawania swoich własnych elementów. Zestaw jest dedykowany dla dzieci od 6 roku życia. Moja córka samodzielnie go złożyła i nakleiła dołączone naklejki. Nie potrzebowała mojej pomocy.


Na uwagę zasługuje funkcjonalność zestawu. Furgonetka o wymiarach 11 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości jest otwierana i można z niej zrobić pomieszczenia do ratowania psów. Taka opcja bardzo zachęca do rozwijania wyobraźni oraz kreowania własnych opowieści.


Furgonetka ratunkowa dla psów to zestaw, który z pewnością spełni oczekiwania fanów serii LEGO Friends i miłośników kreatywnej zabawy. Jest pełen uroczych detali i funkcjonalności, co stanowi doskonałą propozycję dla dzieci w różnym wieku. Budowanie z klocków rozwija nie tylko zdolności manualne, ale ma także ogromny wpływ na wyobraźnię. Jak Wam się podoba ten zestaw? Jeśli chcielibyście go kupić, to aktualnie jest w promocji w księgarni Tania Książka.

Wpis w ramach współpracy z księgarnią Tania Książka.

11 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger