wtorek, października 31, 2023

Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter - recenzja

 
Wiecie, że już za miesiąc oraz kilka dni zacznie się adwent i będziemy oczekiwać świąt? Lubicie magię Bożego Narodzenia? Ja gdy tylko zostałam mamą uwielbiam ten czas i z wielką radością oczekuję świąt. Odkąd moja córka jest już na tyle świadoma, że również bardzo lubi ten świąteczny czas i oczekuje Bożego Narodzenia, czyli od kilku lat odliczamy czas do Wigilii za pomocą kalendarzy adwentowych. Był już zarówno robiony przeze mnie, jak też kupowane gotowe zestawy. W tym roku na razie zaopatrzyłam się w kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter. Tak naprawdę już go wypatrzyłam wcześniej, bo wiem, że przed samym adwentem już nic ciekawego nie znajdę. Wszystkie najlepsze perełki zostaną wykupione. Kalendarz ten doskonale sprawdzi się w przypadku miłośników klocków LEGO oraz fanów kultowej książki J. K. Rowling i ekranizacji powieści, którą polubiła nawet moja 6-latka. Kalendarz z Harrym wspaniale wprowadza w świąteczny nastój i magię Harrego Pottera.
 

Kalendarz LEGO Harry Potter

 
Kalendarz posiada wspaniałą grafikę i od pierwszego spojrzenia wywołuje pozytywne wrażenia. Ilustracja przedstawiająca znane postacie Hogwartu oraz elementy charakterystyczne dla świąt Bożego Narodzenia od razu wprawiają w dobry, iście świąteczny nastój. 
 

24 magiczne okienka!

 
Kalendarz adwentowy jest idealnie zaprojektowany, ponieważ posiada 24 otwierane okienka, które skrywają niespodzianki związane z serią Harry Potter. Dzięki temu czekanie na święta staje się jeszcze bardziej ekscytujące. Zawartość zestawu jest bardzo zróżnicowana oraz kreatywna. Pod okienkiem można spodziewać się mini figurki lub mikro budowli przedstawiającej bohaterów czy miejsca z uniwersum Harrego Pottera. Odnajdziemy tu również akcesoria, które dodają realizmu i utworzą malownicze scenki. Dla fanów serii do prawdziwa gratka, ponieważ każdy element posiada swoją wartość kolekcjonerską.
 

Pierwsze trzy zabawki spod okienek umożliwiają odtworzenie ceny z I części serii, kolejne 3 z II części i tak do końca kalendarza. Po otworzeniu ostatniego okienka zbierzemy aż 7 mini figurek (Harry Potter, Syriusz Black, Jęcząca Marta, Lord Voldemort, Horacy Slughorn, Nymphadora Tonki i Neville Longbottom) oraz mnóstwo akcesoriów. W środku znajduje się też gra planszowa.
 

Kalendarz jest bardzo dopracowany pod względem jakości wykonania. Klocki LEGO jak zawsze są solidne i niezawodne. Montaż każdej niespodzianki zajmuje niewiele czasu, więc można cieszyć się magią Harrego Pottera przez cały okres trwania adwentu.


Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter to także wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wspólne otwieranie okienek i budowanie kolejnych elementów to doskonała zabawa, która łączy różne pokolenia. To też dobry moment do wspólnego przypominania sobie ulubionych chwil z serii książek oraz filmów.
 


Podsumowując, kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter 76404 to fajny prezent na okres adwentu nie tylko dla wielbicieli Harrego Pottera oraz klocków LEGO. Zestaw łączy w sobie świąteczną magię z magią świata czarodziei oraz dostarcza każdego dnia wiele radości i pozytywnych emocji. Po zebraniu wszystkich niespodzianek zabawa może trwać przez cały rok!
 

Wpis powstał we współpracy z księgarnią Tanią Książka. Sama chciałam opisać ten produkt, więc moja opinia jest prawdziwa i rzetelna.

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger