sobota, września 30, 2023

LEGO Harry Potter Skrzat domowy Zgredek - recenzja


Dzisiaj wpis dedykowany miłośnikom zarówno klocków LEGO, jak i magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling. Zestaw LEGO Harry Potter Skrzat domowy Zgredek pozwala na stworzenie uroczego i charakterystycznego skrzata Zgredka, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubionych bohaterów z książek oraz filmów o Harrym Potterze. Ten zestaw pokochają nie tylko dzieci, ale także i dorośli.

Wygląd Zgredka


Zgredek zbudowany z klocków LEGO jest wierną repliką tego skrzata. Posiada charakterystyczną beżową skórę, małe ręce i nogi oraz duże, wyraziste oczy. Jest to bardzo szczegółowy model, który odzwierciedla wygląd postaci znanej z książek i filmów. 
 

Zbudowana figurka ma aż 19 cm wysokości i 12 cm szerokości. Niesamowite jest to, że Zgredek posiada ruchome elementy i bez problemu może ruszać głową czy kończynami!


Akcesoria


W zestawie oprócz Zgredka znajdują się akcesoria do zbudowania - pozwalające na stworzenie różnych scen z opowieści o Harrym Potterze. Kto pamięta skarpetę Harrego Pottera, pamiętnik Toma Riddle'a, którego Harry użył do uwolnienia Zgredka, czy lewitujące ciasto ciotki Petunii?Zestaw do zabawy i wyobraźni


Zaprezentowany zestaw LEGO jest idealny zarówno do zabawy, jak i rozwijania wyobraźni. Dziecko może tworzyć różne historie i sceny, a także łączyć go z innymi kompletami z serii LEGO Harry Potter, aby stworzyć cały Hogwart lub inne magiczne miejsca.
 

Instrukcja

 
W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja krok po kroku, która pomoże w zbudowaniu Zgredka. To świetna zabawa dla dzieci, które lubią układać klocki i rozwiązywać zagadki konstrukcyjne. 
 


Moja 6 letnia córka samodzielnie ułożyła całą postać. Byłam pod wielkim wrażeniem! 
 

Wartość kolekcjonerska


Dla wielu fanów Harrego Pottera i LEGO ten zestaw może mieć wartość kolekcjonerską i tworzyć doskonałą ozdobę.


Zestaw ze Zgredkiem to fantastyczny sposób na łączenie dwóch pasji: miłości do klocków LEGO i fascynacji światem czarodziejów. Może również stanowić prezent dla fanów serii, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki temu kompletowi można odtwarzać ulubione sceny z książek i filmów lub tworzyć zupełnie nowe przygody Harrego Pottera oraz jego przyjaciół. Możecie go nabyć na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl.

Post powstał w ramach współpracy/testowania produktów.

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger