poniedziałek, marca 20, 2023

Farby L'Oreal Inoa bez amoniaku - sprawdź!

Farby L'Oreal Inoa bez amoniaku

Marzy Ci się intensywny i trwały kolor włosów, jednak z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz używać farby z amoniakiem? Mamy dla Ciebie coś rewelacyjnego! Farby do włosów L'Oreal Inoa to innowacyjne farby bez amoniaku, które dokładnie pokrywają głębokim kolorem nawet siwe włosy, są delikatne dla włosów i skóry głowy.


Marzy Ci się intensywny i trwały kolor włosów, jednak z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz używać farby z amoniakiem? Mamy dla Ciebie coś rewelacyjnego! Farby do włosów L'Oreal Inoa to innowacyjne farby bez amoniaku, które dokładnie pokrywają głębokim kolorem nawet siwe włosy, są delikatne dla włosów i skóry głowy. Są również idealnym pomysłem dla młodych kobiet, które dopiero rozpoczynają koloryzację włosów. Jeśli i Ty poszukujesz idealnej farby, która zapewni Ci trwały i intensywny odcień, to poznaj farby L'Oreal!
 

Najlepsze farby bez amoniaku


Wiele kobiet nie wyobraża sobie siebie w naturalnym kolorze włosów, dlatego decydują się na farbowanie. Farby z amoniakiem niestety mogą powodować podrażnienia i nie każdy może je stosować. Jeśli i Ty marzysz o trwałej i bezpiecznej oraz delikatnej koloryzacji, to mamy dla Ciebie dobre wieści - farby L'Oreal Inoa zapewniają trwałą koloryzację bez amoniaku: Inoa - czyli innowacja bez amoniaku. Farby zapewniają świetne efekty oraz mnóstwo odcieni do wyboru, dlatego z pewnością znajdziesz wśród nich idealny kolor dla siebie.
 

L'Oreal Inoa Glow - idealny chłodny odcień i rozświetlenie


Marzy Ci się intensywny chłodny odcień? W takim razie idealnym rozwiązaniem będzie koloryzacja z użyciem farby do włosów L'Oreal Inoa Glow. Jest to produkt z dodatkiem olejku arganowego, który znany jest z dobroczynnego działania na włosy. Olejek arganowy wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu i chroni końcówki przed rozdwajaniem, a ponadto doskonale wygładza i nadaje pasmom pięknego blasku - wybierając tę farbę nie tylko uzyskasz piękny kolor, ale również zadbasz o wygląd i kondycję swoich włosów. L'Oreal Inoa Glow oferuje 9 chłodnych odcieni, które zachwycają głębią i blaskiem oraz pięknymi, świetlistymi refleksami, utrzymującymi się nawet 6 tygodni. 

Farby L'Oreal Inoa bez amoniaku

L'Oreal Inoa Supreme ODS2 - doskonałe pokrycie siwych włosów


Paleta kolorów L'Oreal Inoa Supeme ODS2 zawiera aż 25 pięknych i intensywnych odcieni. Farba doskonale pokrywa siwe włosy (zapewnia pokrycie nawet do 100%), kolor jest jednolity na całej długości, od nasady aż po końce. Rewolucyjna formuła bez amoniaku otacza włosy pigmentem bez uszkadzania jego struktury. Dlatego po koloryzacji włosy są zdrowe i lśniące. Formuła bez amoniaku jest również delikatna dla skóry głowy - nie powoduje pieczenia ani swędzenia, które często towarzyszy podczas farbowania z użyciem zwykłych farb. Mimo że farba nie zawiera amoniaku ani substancji zapachowych, to jednak nie można zapominać o wykonaniu próby uczuleniowej!

Farby L'Oreal Inoa bez amoniaku

Profesjonalna koloryzacja w domu


Farby do włosów Loreal Professionnel to innowacyjne trwałe farby do włosów, które zostały stworzone do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich. Z powodzeniem możesz pofarbować włosy także w domu - wystarczy ściśle trzymać się instrukcji. Pamiętaj: jak w przypadku każdej farby, przed użyciem wykonaj próbę uczuleniową. Zachowuj ostrożność! Tuż przed farbowaniem przygotuj miseczkę i pędzelek do rozmieszania składników, na dłonie nałóż jednorazowe rękawiczki, a na ramiona połóż stary ręcznik lub załóż koszulkę, której nie szkoda Ci pobrudzić. Przydatne będzie również dodatkowe lustro, aby dokładnie nałożyć farbę na włosy dla optymalnych efektów. Poznaj innowacyjne farby L'Oreal Inoa i wybierz najlepszą dla siebie!

4 komentarze:

  1. Nie miałam jeszcze tych farb. Zawsze kupowałam Sayos

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie farbuję włosów od kilku już lat.

    OdpowiedzUsuń
  3. Teraz farbuję u fryzjera, ale pamiętam jak się męczyłam kiedyś w domu

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger