środa, grudnia 21, 2022

Świąteczne wydanie galaretek Jelly DOT w czekoladzie i pianek z galaretką WOW od Vobro

Świąteczne słodkości VOBRO

Całkiem niedawno opisywałam Wam galaretki Jelly DOT w czekoladzie - klik oraz pianki z galaretką WOW - klik. Z okazji nadchodzących Świąt marka Vobro postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła wspomniane słodkości w efektownej, świątecznej odsłonie. Tym sposobem już za kilka dni można obdarować swoich bliskim słodkim upominkiem, który z pewnością spodoba się fanom takich słodyczy. Szczerze przyznam, że w świątecznych opakowaniach widywałam jedynie same czekoladki.

Świąteczne słodkości od Vobro


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o prezentowanych słodyczach, zapraszam do moich poprzednich wpisów. Tu jedynie wspomnę o ich nowym opakowaniu. Świąteczny kartonik z uszkiem prezentuje się naprawdę zgrabnie i doskonale nadaje się na prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 
 
Świąteczne słodkości VOBRO

Zawartość opakowania niczym się nie różni od wcześniejszej wersji, które Wam już ukazywałam. Pudełko Jelly DOT zawiera 180g pysznych, owocowych galaretek w czekoladzie, a w WOW jest 182g pianek z galaretką.
 
Świąteczne słodkości VOBRO

Skład

 
W każdym swoim wpisie, więc także i teraz przypomnę, że Vobro do swoich produktów nie dodaje sztucznych barwników, tłuszczów utwardzanych, oleju palmowego, ani żadnych konserwantów.
 
Świąteczne słodkości VOBRO

Słodki prezent


Moje galaretki oraz pianko-galaretki już za kilka dni powędrują jako prezenty do nowych właścicieli, ale nie mogłam się też oprzeć, aby kilka opakowań zostawić sobie do osładzania świątecznych dni mojej rodzinie. Prawda, że marka Vobro idealnie trafiła z nowymi opakowaniami?

Świąteczne słodkości VOBRO

Wpis powstał w ramach współpracy/testowania produktów.

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger