czwartek, grudnia 22, 2022

Praliny Hazelnut Passion od Vobro w wersji świątecznej - recenzja

Praliny Hazelnut Passion od Vobro w wersji świątecznej

Dziś kolejna wersja świątecznych słodkości od Vobro. Tym razem chciałabym Wam przedstawić dobrze już wszystkim znane praliny Hazelnut Passion, które posiadają nową całkowicie na czasie odsłonę. Eleganckie, świąteczne opakowanie z pewnością podkreśla smak czekoladek, które pod otoczką mlecznej czekolady skrywają kremowe nadzienie i orzech laskowy.

Hezelnut Passion


Hezelnut Passion to praliny w kształcie kopczyka, które już prezentowałam, ale marka Vobro tym razem chciała zaprezentować je w nowej, świątecznej wersji. Mleczna czekolada, orzechowe nadzienie i orzeszek to jedno z moich ulubionych połączeń, dlatego też oczywiste jest, że uwielbiam te czekoladki.
 
Praliny Hazelnut Passion od Vobro w wersji świątecznej

Smak i elegancja


Oprócz smaku praliny wyróżniają się efektownym opakowaniem. Plastikowa bombonierka ze świątecznym akcentem w sam raz nadaje się na słodki prezent. Prawda, że prezentuje się bardzo szykownie?

Praliny Hazelnut Passion od Vobro w wersji świątecznej

Skład


Wiem, wiem, że ta informacja przewija się w każdym poście dotyczącym słodyczy marki Vobro, ale moim zdaniem jest istotna... Słodkości Vobro nie zawierają sztucznych barwników, tłuszczów utwardzanych, oleju palmowego, ani żadnych konserwantów.
 
Praliny Hazelnut Passion od Vobro w wersji świątecznej

Lubicie słodycze Vobro? Które najbardziej? Dajcie znać w komentarzu.
 
Wpis powstał w ramach współpracy/testowania produktów.

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger