piątek, grudnia 30, 2022

Gdzie kupić żywność przez internet?

Gdzie kupić żywność przez internet?
 
Branża e-commerce rozwija się dynamicznie. Wymarzone udogodnienia sprzed kilkunastu lat obecnie stają się rzeczywistością. Zamawianie produktów przez internet w obecnej formie jeszcze nigdy nie było tak proste. Zdalnie można kupić nawet żywność – trzeba tylko wiedzieć, które sklepy oferują taką usługę.
 

Które sklepy oferują możliwość zamawiania zakupów spożywczych online?


Zakupy spożywcze online z dostawą do domu – które sklepy oferują taką usługę? Okazuje się, że prawie wszystkie. Niestety, nie wszystkie robią to w sposób przemyślany i przyjazny klientom. Co więcej, wiele supermarketów online ma zbyt słaby marketing, więc wiele osób omija informacja o tym, że mogą nabyć swoje ulubione produkty bez wychodzenia z domu.

Dwoma popularnymi na polskim rynku sklepami, które umożliwiają zrobienie zakupów spożywczych z dostawą do domu, są Carrefour i Makro. Współpracują one z firmą InPost – polskim gigantem transportowym, którego personel od dłuższego czasu stawia na innowacyjne rozwiązania i zadowolenie klientów. Zaufani sprzedawcy i przewoźnicy są gwarancją bezpiecznego oraz satysfakcjonującego doświadczenia.

Wiele supermarketów oferuje możliwość zamawiania zakupów internetowo, ale z odbiorem osobiście w sklepie. To rozwiązanie jest tylko półśrodkiem. Pozwala oszczędzić czas spędzany w kolejce, ale nadal wymaga od klienta fizycznego stawienia się w stacjonarnej placówce. Supermarkety zazwyczaj nie są otwarte 24/7, więc potrafi to sprawić problem osobom, które np. pracują w nietypowych godzinach.
 

Jak zacząć robić zakupy przez internet?


Jak zrobić swoje pierwsze zakupy przez internet? Wystarczy posiadać urządzenie mobilne z dostępem do sieci. Aplikacja InPost Fresh jest dostępna za darmo na platformach Google Play (Android) i App Store (iOS) – należy ją pobrać. Pozostaje zarejestrować się, podając swój numer telefonu, a następnie wypełnić dane dotyczące adresu wysyłki.

Interfejs aplikacji jest skonstruowany w przejrzysty i intuicyjny dla użytkowników sposób. Produkty wyświetlają się same, ale można użyć też wbudowanej wyszukiwarki – ułatwia ona proces wybierania potrzebnych artykułów. Na ekranie głównym pojawiają się promocje tygodnia, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze. 

Czy warto robić zakupy online?


Co piąty Polak decyduje się na robienie zakupów online. Nic dziwnego – brak konieczności wychodzenia poza dom, gdy na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne; oszczędność czasowa; możliwość nabycia większej ilości produktów nawet wtedy, gdy nie jest się zmotoryzowanym. Lista zalet korzystania z usług supermarketów internetowych zdecydowanie zachęca do tej formuły.
 

Ile trzeba zapłacić za dostawę?


InPost Fresh może pochwalić się bezpłatnymi dostawami powyżej konkretnej kwoty, czyli 40 złotych. Dotyczy to usługi marketplace z dostawą do automatu Paczkomat. W innych przypadkach należy liczyć się z wydatkiem 8.99 - 11.99 zł.

Gdzie kupić żywność przez internet? Najlepiej tam, gdzie jest najszybciej, najtaniej, a zrobienie zakupów przebiega bezproblemowo – czyli w InPost Fresh! Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://inpostfresh.pl/.

2 komentarze:

  1. Jest z czego korzystać. Opcja z In Post jest super.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo nie miałam pojęcia, że InPost ma taką opcję, ale numer! Muszę koniecznie wejść i sprawdzić. Pewnie poczynie jakieś zakupy ! Dzięki za info!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger