środa, czerwca 08, 2022

Hush hush, czyli gorący romans Lucii Franco - recenzja

Hush hush, czyli gorący romans Lucii Franco - recenzja

"Hush hush" to gorąca historia, w której nie zabraknie wyrazistych postaci, ciężkich decyzji i rzecz jasna sporej dozy namiętności. Książka porusza również kilka ważnych wątków, z którymi stykamy się lub możemy zetknąć w swoim życiu. Lektura wciąga już od pierwszych stron oraz sprawia, że podczas czytania towarzyszą spore emocje oraz w końcu ciekawość zakończenia losów Aubrey i Jamesa.

Hush hush


Angielskie "hush" po polsku oznacza "cicho" i tak naprawdę możemy doszukać się bliskości tego słowa z historią opisaną przez Lucię Franco. Główną bohaterką powieści jest Aubrey, która miała ciężkie życie. Jej rodzice zginęli, więc była wychowywana przez babcię. Niestety, ale brak pieniędzy sprawiał, że wiele dróg było przed nią zamkniętych. Uzyskane stypendium bardzo cieszyło, lecz niestety nie było gwarancją kontynuowania studiów. Aubrey starała się być twarda opiekując się babcią, ucząc oraz pracując na dwa etaty. Wszystko jakoś się toczyło do momentu, kiedy jej przyjaciółka wyszła z propozycją rozwiązania wszystkich problemów finansowych kobiety. Była to praca w luksusowym klubie obsługującym elitę Nowego Jorku. Przyjaciółka Aubrey w ten sposób zarabiała duże pieniądze, ale czy Aubrey również podoła i uda jej się przestrzegać trzech ważnych zasad, które mówią o bezwzględnym oddzieleniu życia prywatnego od osobistego, nie ujawniania swojej prawdziwej tożsamości i nie przywiązywaniu się do klientów? Kobieta zgodziła się na propozycję koleżanki i w taki właśnie sposób spotkała Jamesa. Między nią a żonatym, starszym od niej mężczyzną zaiskrzyło. Co w takiej sytuacji zrobi Aubrey? 
 
Hush hush, czyli gorący romans Lucii Franco - recenzja

Przyznam Wam, że miałam swój scenariusz zakończenia tej namiętnej historii i że autorka potrafi zaciekawić oraz naprawdę zaskoczyć.

Gorący i kontrowersyjny temat


Książka porusza bardzo kontrowersyjny temat i po wyrobieniu własnej opinii na temat lektury, poczytałam w internecie co sądzą o niej inni. Większość osób jest tak ja na tak, lecz znajdą się tacy, którym powieść nie przypadła do gustu. Dla mnie ten bestseller czytał się lekko i ciekawie, choć jak już wspomniałam w którejś ze wcześniejszych recenzji, nie przepadam za literaturą erotyczną. Tu takich scen nie brakowało, lecz bardziej skupiłam się na fabule i bohaterach. Moim zdaniem autorka poradziła sobie z tym doskonale i sprawiła, że nie nudziłam się przez całą powieść. 
 
Hush hush, czyli gorący romans Lucii Franco - recenzja

Ogólnie uważam, że książkę warto przeczytać. Z pewnością będzie ona fajną odskocznią od codzienności dającą do myślenia. Dziękuję Księgarni Tania Książka za swój egzemplarz. A Was interesuje literatura erotyczna?

Dane o książce:


 • Autor: Lucia Franco
 • Liczba stron: 472
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 13,5 x 20,5 cm
 • Rok wydania: 2022
 • Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki

Hush hush, czyli gorący romans Lucii Franco - recenzja

6 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tego kontrowersyjnego tematu, o którym wspominasz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę miała na uwadze tę książkę 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię kontrowersyjne tematy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja, choć póki co ciągnie mnie do innej tematyki. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo, że kusisz, to ja się nie zdecyduję.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger