czwartek, grudnia 09, 2021

Słodkie Święta z Vobro. Praliny Frutti di Mare idealne na każdą okazję!

Czekoladki Vobro
 
Słodycze od Vobro opisywałam już mnóstwo razy i tym razem chciałabym Wam zaprezentować kultowe czekoladki Frutti di Mare, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak też podczas nadchodzących Świąt. Taki słodki upominek ucieszy każdego.
 
Praliny Vorbro

Praliny Frutti di Mare

 
Frutti di Mare to najwyższej jakości praliny o nietuzinkowym i fantazyjnym kształcie owoców morza. Urocze koniki morskie skrywają w sobie przepyszne smaki nadzienia, które są wspaniałym duetem klasycznego z półpłynnym wypełnieniem. 
 

Spójrzcie na eleganckie opakowania, które zawierają złote elementy przykuwające oko.
 

W każdej z nich znajdują się czekoladki o następujących wariantach smakowych:

CREME BRULEEBROWNIECHERRY & COCOATakie niewielkie bombonierki z pewnością zmieszczą się do świątecznej skarpety! Pierwszy smak posiada 127g, a dwa pozostałe 131g.


Ach, ten Creme Brulee

 
Moim faworytem bez dwóch zdań jest Creme Brulee, choć Brownie i Wiśnia także cieszą podniebienie. Tak jak wspomniałam, dobrej jakości czekolada i smaczne nadzienie to idealny duet.

Praliny Vobro


Jako, że nie raz widzieliście na moim blogu słodkości Vobro, które dostaję do testowania (producent nie ma wpływu na moją opinię) to tradycyjnie przypomnę, że praliny nie zawierają sztucznych barwników, tłuszczów utwardzanych, oleju palmowego, ani jakichkolwiek konserwantów.


Lubicie takie słodycze?

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger