czwartek, lutego 22, 2024

Play-Doh Air Clay Crackle Cafe - zestaw Kawiarnia z chrupiącą ciastoliną


Moja córka, która za kilka miesięcy skończy 7 lat od maleńkości uwielbia "coś" miętosić, lepić i tworzyć. Od zawsze pomaga mi przy ciasteczkach i odkąd pamiętam bardzo lubiła zabawy z ciastoliną, która jest niezawodnym towarzyszem dziecięcej kreatywności. Ciastoliny chrupiącej jeszcze nie znałyśmy, a zestaw Play-Doh Air Clay Crackle Cafe okazał się niekończącą się zabawą i możliwością tworzenia arcydzieł dla mojej małej artystki!
 

Play-Doh Air Clay Crackle Cafe

 
Zestaw zachwyca bogactwem elementów oraz wieloma kolorowymi opakowaniami ciastoliny i dodatków do tworzenia ciastolinowych słodkości. Ale to nie wszystko! W pudełku znajduje się także stojak do prezentacji gotowych dzieł oraz nietoksyczny lukier.


Wyobraźnia i kreatywność w tworzeniu

 
Sam proces tworzenia to naprawdę czysta przyjemność. Nowa formuła ciastoliny  jest nie tylko bardzo przyjemna w dotyku, ale także wyjątkowo lekka i łatwa do formowania. Dla mnie przypomina taką plastyczną piankę, dzięki której dzieci mogą tworzyć bez problemu nawet najbardziej skomplikowane detale i przy okazji posiadać kontrolę nad swoimi projektami.
 

Największa zaletą zestawu Kawiarnia jest możliwość kreatywnego spędzenia czasu i doświadczeń sensorycznych. To naprawdę fascynujące, że ciastolina może wywołać tyle radości. A jeśli jest dodatkowo chrupiąca, to sprawia, że zabawa jest bardziej ekscytująca. 
 

Chrup!

 
Gotowe lizaki, czy ciastka można posmarować dołączonym lukrem, wysuszyć i po kilku godzinach zgnieść, aby usłyszeć charakterystyczne chrupnięcie. Prawdziwa frajda!


W skład zestawu wchodzi:


  • 1 stojak na słodkości
  • 6 torebek po 10g kolorowej ciastoliny
  • 10 kolorowych słomek papierowych
  • 3 rodzaje posypek: kulki piankowe, gwiazdki holograficzne, krążki polimerowe
  • pędzelek
  • 20g chrupiącego nietoksycznego lukru
  • instrukcjaPlay-Doh Air Clay Crackle Cafe jest znakomitym zestawem dla dziecka, które lubi tworzyć i eksperymentować. Zestaw Kawiarnia dostarcza wiele godzin zabawy oraz rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Dzięki innowacyjnej ciastolinie kreatywność dziecka nie zna granic, a wszystkie dodatkowe elementy sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej porywająca. Wraz z córką gorąco polecam ten zestaw, ponieważ jest prawdziwą gratką dla małych artystów.
 


Zestaw jest do zakupienia na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl
 

Post w ramach współpracy/testowania produktów. Samodzielnie wybrałam ten zestaw do opisania.

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger