czwartek, lutego 29, 2024

LEGO Friends Pokój Liann - recenzja

 
LEGO Friends zawsze dostarcza niezwykłej frajdy dla miłośników tych niezwykle atrakcyjnych klocków! Tym razem chciałabym Wam zaprezentować kolejny zestaw z kolekcji mojej córki, czyli Pokój Liann. Od momentu otwarcia pudełka wiadomo, że dziecko będzie czekała niezwykła przygoda. To już kolejny pokój, który posiada Natalia. Uwielbia je łączyć i spędzać czas wymyślając co raz to nowe przygody z dołączonymi postaciami.

LEGO Friends Pokój Liann 41739


Zestaw składający się z 204 elementów jest kopalnią pomysłów dla wszystkich fanów LEGO, którzy uwielbiają kreatywną zabawę. Muszę podkreślić, że sama budowa pokoju to czysta przyjemność dla dziecka. Instrukcje są klarowne, a klocki łatwe do identyfikacji i złożenia. Zresztą w LEGO to nie nowość, bo mając styczność z innymi klockami, w tym przypadku widać dobrą jakość. Złożony model pokoju posiada 8 cm wysokości, 13 cm szerokości oraz 9 cm głębokości.


Różnorodność detali w pokoju Liann sprawia, że budowanie staje się nie tylko zadaniem, ale i czystą rozrywką.


Co wyróżnia ten zestaw spośród innych? 

 
Na pewno estetyka. Pokój Liann ma piękne kolory i detale, które nadają mu wyjątkowego oraz przytulnego charakteru. Zestaw ten idealnie wpisuje się w klimat świata LEGO Friends, gdzie przyjaźń i kreatywność są na pierwszym miejscu. Dodatkowo każdy element pokoju został starannie zaprojektowany, aby zachować autentyczność i realizm.
 

Jednak to nie wszystko! Pokój Liann nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także inspiruje do odkrywczej zabawy. Dzięki mnogości dodatków, takich jak mi.in. przybory plastyczne, sztalugi, komiksy, pączki czy deskorolka dzieci mogą łatwo wcielić się w rolę postaci. Możliwości te są praktycznie nieograniczone, a jedyną przeszkodą może być tylko wyobraźnia.
 


Spójrzcie też na ten regał z książkami, który zamienia się w łóżko!
 

 
Zestaw LEGO Friends Pokój Liann to strzał w dziesiątkę dla każdego kto kocha dobrą zabawę i świat klocków LEGO. Budowanie oraz eksplorowanie tego pokoju dostarcza niezapomnianych chwil radości. To również idealny prezent dla małych konstruktorów, którzy pragną stworzyć własny świat pełen przygód i możliwości.
 

Zestaw jest do nabycia na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl.
 
Post w ramach współpracy/testowania produktów. Samodzielnie wybrałam ten zestaw do opisania.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger