piątek, września 08, 2023

LEGO City Akcja strażacka i policyjny pościg - recenzja

 
Klocki LEGO to klasyka, która nie pozwala się nudzić, a dziś chciałabym przedstawić kolejny zestaw z serii LEGO City. "Akcja strażacka i policyjny pościg" jest kompletem, który łączy w sobie dwa aspekty codziennego życia, czyli ochronę i bezpieczeństwo oraz walkę z przestępczością. W pudełku znajdują się różnorodne elementy, dzięki którym można odegrać mnóstwo angażujących scenek z udziałem straży pożarnej, jak również wiele policyjnych pościgów.


Kreatywność


Zestaw "Akcja strażacka i policyjny pościg" z pewnością rozwija kreatywność. Dzieci raz mogą być strażakiem, a innym razem policjantem. Naprawdę z tymi klockami można stworzyć co nie miara scenariuszy, co zachęca do eksperymentowania oraz twórczego myślenia.

Interaktywne minifigurki


Postacie w zestawie to prawdziwe małe gwiazdy. Posiadają detale oraz akcesoria, które pomagają w odgrywaniu ról i tworzeniu pasjonujących opowieści. Minifigurki są nie tylko zabawkami, ale również narzędziem do rozwijania wyobraźni i budowania komunikacyjnych umiejętności społecznych. Dodam jeszcze, że nie tylko postacie posiadają szczegóły, ale też cały zestaw jest nimi zapełniony.Edukacja


Czy klocki LEGO mogą uczyć? Jasne, że tak i naprawdę oferują wiele korzyści edukacyjnych. Dzięki nim dzieci ćwiczą przestrzenne myślenie, rozwijają zdolności manualne, a także uczą się współpracy i rozwiązywaniu problemów. 


Wartość jako inwestycja


Cena tego zestawu, jak też ogólnie oryginalnych klocków LEGO może być nieco wyższa od reszty klocków, ale trzeba wziąć pod uwagę, że LEGO są trwałe i bezpieczne. Zapewniają dzieciom mnóstwo godzin podczas wspaniałej zabawy, a każdy zestaw można też uzupełnić innymi z serii LEGO City. Moja córka posiada już kilka kompletów i uwierzcie, że sama jestem pod wielkim wrażeniem jak można rewelacyjnie spędzać czas bawiąc się klockami.


Zestaw LEGO City "Akcja strażacka i policyjny pościg" to świetna zabawka, która łączy w sobie edukację, kreatywność i zabawę w jednym. To inwestycja w rozwój dziecka oraz dostarczenie mu mnóstwa emocjonujących chwil podczas konstruowania i odgrywania ról. Zaprezentowany zestaw w cenie promocyjnej dostępny jest na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl.

Post powstał w ramach współpracy/testowania produktów.

7 komentarzy:

 1. Lego zawsze potrafi pobudzić wyobraźnię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny zestaw :) My od zawsze stawiamy na klocki LEGO, są najlepsze :) Córka z wnuczką uwielbiają zestawy H. Pottera :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zestawy z pojazdami i autkami są świetne. Mój synek ma kilka zestawów o dziwo nie pogubił klocków

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas też Lego cały czas na tapecie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie że zabawka pobudza szare komórki do działania:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger