środa, kwietnia 05, 2023

Woda Perfumowana Adopt' Absolu D'Amour - recenzja


Nie wiem czy wiecie, ale do pewnego czasu nie byłam miłośniczką perfum i w ogóle nawet najładniejszy zapach mnie po prostu przytłaczał. Od czasu do czasu uszły delikatne mgiełki, ale od niedawna znowu moja toaletka zapełniła się kilkoma perfumami. Właśnie jako pierwszy spodobał mi się zapach, który dziś chciałabym Wam bliżej przedstawić i który poznałam dzięki pudełku kosmetycznemu od Pure Beauty. Jeśli lubicie delikatne oraz trwałe zapachy dla kobiet to ta woda perfumowana będzie dla Was.
 

Woda Perfumowana Adopt' Absolu D'Amour

 
Wody perfumowane Adopt' produkowane są w stolicy perfum pod okiem Philippa Hardela. Każda kompozycja zapachowa jest inna i wyjątkowa.

 
Absolu D'Amour to piękny zapach dla kobiet, który został zamknięty w niewielkiej buteleczce z atomizerem. Ta mała buteleczka jest naprawdę wygodna w użyciu, ponieważ można ją włożyć do torebki i zawsze mieć przy sobie. Zapach jest trwały, więc pojemność 30 ml wbrew pozorom starcza na dość długo. 
 

W środku pływają drobinki brokatu, które ładnie rozświetlają skórę. Woda absolutnie jej nie wysusza, ani nie podrażnia. Jeśli poperfumujemy ubranie, to nie widać jakichkolwiek plam.
 

Zapach dla każdej kobiety


Zapach Absolu D'Amour jest delikatny, odrobinę słodki i świeży. Akurat pasuje do kobiet, które nie lubią ciężkich, przytłaczających nut. Ja również do nich należę i przyznam, że ta woda perfumowana całkowicie przypadła mi do gustu.
 

Linia zapachowa:

 
  • nuta głowy: czerwone owoce
  • serce: róża damasceńska
  • podstawa: piżmo
 
Wpis powstał w ramach współpracy/testowania produktów z Pure Beauty. Co ważne, sama wybrałam ten produkt do prezentacji.

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger