czwartek, marca 02, 2023

Nowa odsłona kultowych pralinek Frutti di Mare - recenzja

Frutti di Mare Vobro

Jeśli regularnie śledzicie mojego bloga, to doskonale wiecie, że niejednokrotnie opisywałam słodkości od Vobro. Wszystkie wpisy możecie znaleźć tu - klik. Pisałam również o kultowych słodyczach marki Vobro, czyli wizytówce jaką są czekoladowe owoce morza. Chyba każdy zna słodkie Frutti di Mare, prawda? Marka ulepszając swój najbardziej popularny produkt wprowadziła w nim kilka zmian, o których chciałabym Wam wspomnieć. Zapraszam do dalszej części postu.

Popularne Frutti di Mare


Frutti di Mare to czekoladowe pralinki w kształcie owoców morza z nadzieniami o kilku wariantach smakowych: karmelowym, orzechowym, mlecznym i kakaowym.

Frutti di Mare Vobro

Praliny są naprawdę przepyszne i mi osobiście ciężko zdecydować się na ulubiony smak. Mogłabym tak próbować je po kolei, aż dojdę do końca pudełka. Kiedyś skłoniłabym się do kremu mlecznego, lecz teraz... Naprawdę nie wiem! Wszystkie przyjemnie rozpływają się w ustach.
 
Frutti di Mare Vobro
 
Tradycyjnie dodam, że wszystkie słodkości od Vobro w swoim składzie nie posiadają konserwantów, barwników, ani tłuszczów utwardzanych.
 
Frutti di Mare Vobro

Co się zmieniło?


Nowa odsłona pralinek Frutti do Mare odnosi się do dwóch kwestii. Pierwszą z nich jest układ czekolad. Poprzednio nad czekoladą deserową dominowała biała, a teraz jest odwrotnie. Czekoladki nadal są słodkie, ale niektórzy uważali, że aż nazbyt, więc producent zadbał, aby tą słodycz co nieco zniwelować. W zasadzie obie wersje mi posmakowały, ale cieszę się, że marka Vobro dostosowuje się do potrzeb konsumentów. Kolejną nowość zauważymy otwierając pudełko z czekoladkami. W prawym dolnym rogu widać małą perforację do wyrwania, dzięki czemu za jednym pociągnięciem możemy dostać się do pralinek. Ta estetyczna zmiana ma na celu uprzyjemnić delektowanie się czekoladkami. A naprawdę jest czym!

Frutti di Mare Vobro
Wpis powstał w ramach współpracy/testowania produktów.

4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger