niedziela, września 18, 2022

Nanushki, czyli skarpetki nie do pary na jesienną chandrę

Nanushki, czyli skarpetki nie do pary na jesienną chandrę
 
Lada dzień rozpocznie się jesień kalendarzowa, choć już od jakiegoś czasu za oknem czuć nieprzyjemny chłodek. Nie wiem jak Wy, ale ja nie przepadam za tą porą roku. Jest po prostu zimno, mokro i smętnie. Poza tym szybko robi się ciemno i mimo, że nie narzekam na nadmiar czasu, to bywają dni, że właśnie za bardzo mi się ciągną. Jedynie co napawa mnie optymizmem to fakt, że mogę zajadać się moją ukochaną pieczoną dynią i innymi warzywami oraz owocami sezonowymi. Czekam na zimę, choć nie lubię mrozów. Ale zaraz święta, Nowy Rok i z górki do wiosny. Jestem ciepłolubem. A taką ciekawostką o mnie jest to, że prawie przez 6 lat nie nosiłam skarpetek. Ja wiem... dziwne, ale ze skarpetkami na stopach nie czuję się komfortowo. I czasami marznę, ale nie założę skarpet, ani też kapci. Ostatnio chyba się starzeję, bo od czasu do czasu zakładam skarpetki i już nawet moi bliscy robią wielkie oczy, ponieważ byli przyzwyczajeni do mojego dziwactwa. A jeśli już mowa o jesieni i skarpetkach, to chciałabym wspomnieć o skarpetach Nanushki. Są kolorowe oraz poprawiają nastrój! Doskonale sprawdzą się na jesienną chandrę.
 

Wesołe skarpety


Skarpetki Nanushki tworzone są z pasją! Wśród szerokiej oferty skarpet można wybrać te ekskluzywne, klasyczne, stopki, coś dla pań, panów i dzieci. Wszystkie kategorie >> https://nanushki.com/content/40-nasze-propozycje oraz wzory >> https://nanushki.com/s/46/skarpetki-wzory możecie sprawdzić na stronie internetowej sklepu. Eksperci, którzy pracują w sklepie odkryli, że kolorowe skarpety maja pozytywny wpływ na samopoczucie oraz poprawiają humor. Ostatnio modne są też skarpetki nie do pary. Zobaczcie sami, czy nie wyglądają one uroczo?


Zakupy na nanushki.com


Jeśli zdecydujecie się na zakup skarpetek Nanushki, to z pewnością tak jak ja zauroczycie się skarpetami. Oprócz wesołego designu lubię je za dobrą jakość. Skarpetki są przyjemne w dotyku i nawet podczas wielokrotnego prania nie tracą koloru, ani swoich właściwości. Możecie je też kupić na prezent. Właśnie zbliża się Dzień Chłopka, więc to może być idealny pomysł! Przesyłka idzie naprawdę błyskawicznie. Oprócz tego można wybrać dogodną formę dostawy oraz płatność za pobraniem. Darmowa dostawa jest już od 110 zł, więc warto zaoszczędzić.
 
Dajcie znać co myślicie o takich kolorowych skarpetkach? I czy macie chęć je zakupić?
 
Nanushki, czyli skarpetki nie do pary na jesienną chandrę

Wpis powstał ze współpracy z marką Nanushki.com.

9 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger