środa, lipca 06, 2022

Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro - recenzja

Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro

Czy mam tu fanów galaretek? Chciałabym Wam zaprezentować kolejną nowość od Vobro, którą z pewnością pokochają miłośnicy galaretkowych słodkości. Jest to też doskonała propozycja na lato, ponieważ galaretki Jelly DOT są niezwykle owocowe i bardzo orzeźwiające!
 
Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro

Galaretki owocowe Jelly DOT


Galaretki występują w trzech wariantach smakowych, czyli wiśnia, cytryna oraz pomarańcza. Każda z nich zapakowana jest w osobny papierek, a dodam, że mi nie raz trafiały się dwie galaretki w jednym papierku. 
 
Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro

Szata graficzna opakowania swoją żywą kolorystyką przypomina o trwającym lecie, słońcu i radości. To takie moje skojarzenia, które dodatkowo zachęcają do spróbowania galaretek. Od razu zaznaczę, że wolę czekoladowe słodkości niż jakiekolwiek galaretki. W tym przypadku wiśnia o tyle mi posmakowała, że nie mogłam się powstrzymać od podjadania pozostałych smaków. Mimo wszystko to taaak, wiśnia została moim faworytem. W galaretkach są doskonale wyczuwalne nuty owocowe i wbrew pozorom nie są one mocno słodkie. Co dla mnie jest ważne, to w środku są naturalne aromaty i barwniki oraz nie ma żadnych konserwantów, ani cukrowej otoczki, która moim zdaniem zawsze psuje smak takich słodkości. 
 
Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro

Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro
 
Galaretki posmakowały nie tylko mi, ale również mojej córce i mężowi, który to naprawdę rzadko jada słodycze. W przypadku galaretek było inaczej, że aż czasami chciałam je gdzieś schować. To oznacza, że firma Vobro doskonale spisała się wprowadzając na rynek tak dobry produkt, a ja niezwykle cieszę się (a mój mąż najbardziej), że mogłam przetestować i ocenić Jelly DOT.
 
Galaretki owocowe Jelly DOT od Vobro

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger