środa, maja 18, 2022

Cukierki Salted Caramel od Vobro - recenzja

Cukierki Salted Caramel od Vobro - recenzja
 
Jakiś czas temu prezentowałam Wam pyszne nowości od Vobro, a mianowicie cukierki PopCorn, które zachwyciły mnie nietuzinkowym połączeniem smaków. Tym razem chciałabym przedstawić kolejny news wśród słodyczy, czyli cukierki Salted Carmel. Od razu wiedziałam, że mi posmakują, ponieważ uwielbiam słony karmel. 

Salted Carmel, czyli cukierki o smaku słonego karmelu


Salted Carmel to naprawdę pyszne słodkości o smaku słonego karmelu, które skrywają w sobie orzeszki arachidowe oraz kuszące, lekko ciągnące się nadzienie karmelowe. Każdy cukierek został oblany dobrej jakości czekoladą. Tak skomponowane połączenie sprawia, że już od pierwszego gryza docenimy walory smakowe cukierka i będziemy chcieli ugryźć go jeszcze raz i sięgnąć po kolejną sztukę. 
 
Cukierki Salted Caramel od Vobro - recenzja

Cukierki nie są ani za słodkie, ani mdłe. Takie w sam raz. Ja zresztą ubóstwiam słodycze z delikatną nutą soli.


Wygląd też ma znaczenie


Oprócz kusząco pysznego środka, cukierki Salted Carmel zachęcają szatą graficzną papierków. Przeważający kolor lazurowy idealnie współgra ze złotym napisem i drobnymi elementami rownież w tym samym kolorze. Do tego te maleńkie diamenciki... Jednym słowem opakowanie cukierków bardzo mi się podoba i myślę, że zostało zaprojektowane z pomysłem.

Cukierki Salted Caramel od Vobro - recenzja


Cukierki na każdą okazję


Moim zdaniem cukierki świetnie zaprezentują się na stole przy każdej okazji. Możecie je też zabrać na piknik, czy spacer i podjadać, kiedy najdzie Was ochota na coś słodkiego i... pysznego! Za kilka dni moja córka obchodzi urodziny i z pewnością na nich nie zabraknie cukierków o smaku słonego karmelu! Dziękuję Vobro za pyszną współpracę.

Cukierki Salted Caramel od Vobro - recenzja

11 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger