sobota, kwietnia 16, 2022

Koszulkowy.pl - sklep internetowy z pomysłami na prezent dla każdego

Koszulkowy.pl - sklep internetowy z pomysłami na prezent dla każdego

Nie wiem jak Wy, ale ja często mam problem z wyborem prezentów zarówno dla bliskich, jak i znajomych. W sumie łatwiej mi wybrać coś dla córki i męża, choć wtedy nie wiem na co się zdecydować niż dla pozostałych osób. Jeśli macie podobne dylematy, to z pewnością sklep, który chcę Wam przedstawić będzie doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym wybór prezentu. Co prawda ja w nim złożyłam spontaniczne zamówienie bez żadnej szczególnej okazji. Mój mąż i córka zostali mile zaskoczeni. Uwielbiam takie momenty, kiedy robię niespodzianki i uszczęśliwiam nimi swoich bliskich. Naprawdę wystarczy niewielki drobiazg, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy! Ale już dosyć rozpisywania się na ten temat. W końcu chcę Wam przedstawić stronę z fajnymi inspiracjami na prezent i nie tylko. Zapraszam do dalszego czytania i odwiedzin sklepu Koszulkowy.pl.

 
Koszulkowy.pl - sklep internetowy z pomysłami na prezent dla każdego

Prezent dla każdego


We wspomnianym sklepie znajdziecie mnóstwo pomysłów na ciekawe prezenty i wcale nie są to jedynie koszulki. Podczas przeglądania strony bardzo spodobał mi się fakt, że produkty są bardzo trafnie pogrupowane i nie ma problemu w odnalezieniu niespodzianki dla szefa, cioci, wujka, kolegi mechanika, czy znajomemu na 30-te lub 40-te urodziny. 

Nie tylko koszulki


Oprócz koszulek i bluz na stronie Koszulkowy.pl znajdziecie m.in. poduszki, kubki, skarbonki, skarpetki, produkty grawerowanie oraz wiele innych ciekawych gadżetów. Jak wspomniałam, można tam wybrać prezent dla każdego na mnóstwo okazji. Od malucha po starszą osobę.
 
Koszulkowy.pl torba

Moje zamówienie


Już od dawna przeglądałam w internecie koszulki dla całej rodziny. Tzn. takie, abym ja, mój mąż i córka mieliśmy fajny zestaw stanowiący jedność. Po prostu tak dla zabawy. Dlatego jak pokazałam córce koszulki z bateriami, ona stwierdziła: chcę! Zamówiłam! I przyznam Wam, że są świetne. Doskonale już o tym wiecie, ponieważ kilka razy pokazywałam się z Natalią na instagramowym stoies oraz na relacjach na moim fanpage.
 

Tu znajdziecie nasze koszulki:

 
Koszulka dla mamy

Koszulka dla taty

Koszulka dla córki

Nie mogłam również pominąć kategorii kulinarnej i z niej zamówiłam póki co deskę do krojenia z tekstem "Reklamacji nie przyjmuję", ale planuję również koszulkę z zabawnym tekstem. Chciałam się upewnić, że trafiłam z rozmiarem przy poprzedniej koszulce. Spójrzcie na deskę! Od razu ją polubiłam, a dodatkowo jest solidna i wykonana z dbałością o każdy detal.
 
Deska Reklamacji nie przyjmuję

Obsługa i przebieg zamówienia

 
Bardzo mile wspominam obsługę sklepu, ponieważ miałam problem z doborem rozmiaru koszulek. Moje wymiary nie pokrywały się z oferowaną rozmiarówką i miałam kilka dylematów. Pan meilowo pomógł mi i doradził, czego efektem okazały się idealne koszulki. Sama realizacja zamówienia również przebiegła bardzo sprawnie. Paczkę otrzymałam dość szybko!
 
Koszulka dla córki

Co myślicie o takich prezentach? Podoba się Wam moje zamówienie?
 
Koszulkowy.pl - sklep internetowy z pomysłami na prezent dla każdego
 
Wpis powstał we współpracy ze sklepem Koszulkowy.pl. Sklep nie miał wpływu na moją opinię.

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger