niedziela, lutego 17, 2019

Kamasutra 2.0 - jedna z najnowszych książek Wydawnictwa Buchmann


Uprzedzam, że ten post z prezentacją książki okaże się troszkę inny niż poprzednie, a mianowicie będzie to artykuł bardziej informacyjny - aniżeli zawierający moją osobistą recenzję.
 Cóż, temat seksu to nadal temat tabu i wiadomo, że jest to naturalna rzecz, a dzieci wcale nie są przynoszone przez bociana.


I po tym krótkim wstępie chciałabym oznajmić, że 30 stycznia 2019 roku miała miejsce premiera książki „Kamasutra 2.0.”, która została przygotowana przez redaktorów Magazynu Cosmopolitan.


O indyjskiej księdze seksu słyszał każdy, ale przez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły.
 Nikt pełniej niż jej autor (indyjski mistrz Watsjajana) nie opisał piękna i różnorodności erotycznych pragnień, fizycznego zespolenia i totalnej rozkoszy.
Księga ta uczy bezpruderyjnego, radosnego seksu poprzez kierowanie ciałem, wysyłanie i przyjmowanie erotycznych bodźców oraz  przyjmowanie i dawanie przyjemności.

Najnowsza „Kamasutra 2.0.”, czerpiąc z tej starożytnej - zwraca się zwłaszcza do współczesnej kobiety, świadomej swych pragnień i potrzeb.
Prezentuje 99 ekscytujących pozycji seksualnych gwarantujących maksimum satysfakcji oraz ilustruje je nowoczesnymi rysunkami.

 
Wybaczcie, ale ze względu na publiczny charakter bloga i mając świadomość, że nie tylko dorośli przeczytają ten post - nie będę zamieszać dokładnych zdjęć z rysunkami znajdującymi się w książce.
Ale są!
Kolorowe, nie wyzywające i delikatne obrazki...


Dodam, że poradnik został wzbogacony o cenne komentarze, pomysły oraz rady dla współczesnych kochanków, a każda pozycja posiada informację dotyczącą jej stopniem trudności.


Podsumowanie:

 Jeśli ktoś z Was chce urozmaicić swoje życie "miłosne" to z pewnością będzie zadowolony z tej książki, która jest napisana w sposób bardzo jasny i czytelny.
Poradnik sprawdzi się również jako ciekawy prezent na wieczór panieński lub kawalerski, jako niespodzianka walentynkowa oraz przy podobnych okazjach.

Dane o książce:

 Autorzy: opracowanie zbiorowe
Liczba tron: 223
Format: 17,5 x 17,5 cm
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger