piątek, listopada 24, 2017

Di gotuje w magazynie Durszlak - mój mały/duży powód do dumy


Na swoim koncie mam już trochę publikacji, w tym sesję okładkową w różnych magazynach, lecz za duży sukces uważam znalezienie się w magazynie "Durszlak"!

„Durszlak” to magazyn kulinarny tworzony w całości z materiałów dostarczonych przez blogerów kulinarnych zarejestrowanych w serwisie Durszlak.pl.

 Na dzień pisania tego posta jest to aż 6562 blogów!
W serwisie możecie mnie śledzić tu - klik.

Do współpracy zaproszono blogerów, dla których gotowanie jest przede wszystkim pasją i przyjemnością, a nie tylko codziennym obowiązkiem.
 Polscy blogerzy kulinarni mają niepowtarzalną okazję do tego, aby podzielić się swoimi przepisami z czytelnikami prasy drukowanej - w pierwszym na polskim rynku magazynie tworzonym w całości z najciekawszych przepisów kulinarnej blogosfery. 
Udało się zgromadzić ponad 100 niezwykłych przepisów.
 
Każdy przepis opatrzony jest zdjęciem blogera, nazwą i adresem internetowym bloga oraz krótkim wprowadzeniem, a na marginesie znalazło się miejsce dla praktycznych wskazówek i ciekawostek kulinarnych.

Czuję się naprawdę wyróżniona, ponieważ bloga od zawsze prowadzę dla przyjemności i zdaję sobie sprawę, że nie jest on idealny...
Jednakże to mój świat i pewnie jeśli mnie śledzicie na fanpage - klik czy instagramie - klik - wiecie, że to ważny element mojego życia.
Dlatego często możecie zauważyć chociażby zdjęcia mojej rodziny i nigdy też nie piszę lub publikuję tego co wypada, ale to na co mam ochotę. 
A nawet pisząc ten post... nie muszę tego robić i dodatkowo sporo w nim mojej prywatności...

Blogowanie pomogło mi zająć czas po bolącej stracie mamy i nie jest również przeszkodą teraz - podczas zajmowaniem się moją już 6 miesięczną córeczką.
Ciężko wszystko ogarnąć śpiąc kilka godzin na dobę, ale da się!
Pasja pozostaje pasją!

Jestem po prostu zwykłą osobą, która dzięki Wam czasami czuję się naprawdę nadzwyczajnie!
Dziękuję!

Znalezienie się w "Durszlaku" dużo dla mnie znaczy!
W magazynie znalazło się aż 5 moich przepisów, porady i wspomnienie o popularnym przepisie jakim okazała się moja prosta sałatka!
Można coś osiągnąć pasją? Można!

Pismo w sprzedaży jest od 22 listopada 2017 roku.


2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz! Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Miłego dnia!

Copyright © 2014 Di bloguje , Blogger